1 %-os támogatás

Kedves Szülő, kedves volt Diákunk!

Ha még nem rendelkezett idén a személyi jövedelemadója 1%-áról, kérjük gondoljon diákjainkra, alapítványainkra.

Iskolánk a kötelező tantervi programokon túl is gazdag lehetőségeket kínál diákjainknak, melyek mind a szakmai, mind a lelki fejlődéshez, kiteljesüléshez hozzájárulhatnak. A szakmai tanulmányi utak, a költségvetésből nem támogatott versenyek, a munkaközösségek és a könyvtár programjai, a természettudományos labor rendezvényei és a diákprogramok többsége alapítványi támogatással valósultak meg az elmúlt években. Ugyanakkor a tárgyi feltételek javításához is szükség van alapítványaink támogatására, könyveket, legorobotokat, sporteszközöket, játékokat is vásároltunk az elmúlt évben az alapítvány segítségével.

Alapítványaink:
HERMAN IFJÚSÁGÁÉRT ALAPÍTVÁNY            adószáma: 18402270-1-05
(A NAV adatbázisában ékezetek nélkül szerepel)

HERMAN OTTÓ GIMNÁZIUM AZ EGÉSZSÉGES IFJÚSÁGÉRT ALAPÍTVÁNY          adószáma: 18419221-1-05