Belépési szabályok 2021.12.01-től

Tisztelt Szülők!

A 29/2021. (XI.19.) EMMI határozat rendelkezései szerint 2021. december 1. napjától :

A köznevelési intézménybe csak azok léphetnek be, akik rendelkeznek a COVID-19 védettséget igazoló okirattal, EU-s igazolvánnyal vagy plasztikkártyával vagy mobil applikációval és abból annak érvényessége megállapítható.
A köznevelési intézmény megbízott dolgozója ezt köteles ellenőrizni.
A rendelkezés nem vonatkozik a köznevelési intézménnyel jogviszonyban álló gyermekre, az ott oktató- és nevelőmunkát végző alkalmazottra, elháríthatatlan eseménnyel összefüggő tevékenységet folytató személyre.
A köznevelés intézmény vezetőjének ki kell jelölnie azt a pontot, ameddig a szülő, kísérő a gyermekét elkísérheti, esetünkben ez a pont a főépületben az aula, a Sportcsarnokban a portáspult előtti előtér.

Kérem szíves megértésüket és együttműködésüket:

Madarász Péter
igazgató
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
+36-30-359-4974