Kiváló eredményeink 2006/2007 tanévben

Varga Gábor 12/1
Fizika OKTV 1. hely
Tanára: Dudás Imre
Borbély Zsófia, Kolláth Anna, Seenger Zina 7/1
"Miskolc a könyvtárban - könyvtárak Miskolcon"
műveltségi és könyvtárhasználati verseny I. helyezés
Tanáruk: Draskóczyné Szabó Noémi
Kaposvári Péter 5/2
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Országos 19., Megyei 2. hely
Kenguru Matematika Verseny Megyei 1. hely
Kalmár László Matematika Verseny Megyei 2. hely
Tanára: Juhász Attila
Varga Imre 6/1
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Országos 2. hely
Kenguru Matematika Verseny Országos 12. hely
Tanára: Gulyás Katalin
Kántor Újvári Bence
Angol OÁTV Országos 3. helyezés
Tanára: Dr. Pásztiné Stefán Beáta
Barva Mónika 10/3
Arany János Irodalmi Verseny bronz minősítés
Tanára: Orliczki Ágnes
Varsás Vivien, Balázs Fanni, Bobcsák Gréta, Mecs Dalma 11/3
"Fogyó Félhold fénye" Komplex Nemzetközi Történelemi Verseny országos 3. helyezés
Tanáruk: Vály György
Bánki Dániel, Kresák Vanda, Tompa Krisztina 8/1
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Országos 5. hely
Tanáruk: Fóris Tímea

Amatőr Országos Kézilabda Diákolimpia 7. hely
Tanáruk: Szilágyi Attila
Géczi Aletta 8/1
Curie Kémia Emlékverseny Országos 8. hely
Tanára: Vargáné Jacsó Hedvig
Kóródi Brúnó 5/1
Kalmár László Országos Matematika Verseny 11. helyezés
Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny 42. helyezés
Tanára: Madarász Péter
Fegyverneki Tamás 12/1
Kenguru Országos Matematika Verseny 12. helyezés
Megyei Matematika Verseny 2. helyezés
Nemzetközi Magyar Matematika Versenyen dicséretben részesült
Varga Gábor 12/1
Matematika OKTV Országos 11. helyezés
Nemzetközi Magyar Matematika Versenyen dicséretben részesült
Tanáruk: Madarász Péter
Szalay Petra 11/2
Országos József Attila Versmondó Verseny különdíj
Tanára: Tasnádiné Hajdu Ágnes
Kane Lamine 10/2
Kenguru Matematika Verseny Országos 18. hely
Tanárai: Madarász Péter, Kóródi Zoltán
Lévai Tünde 11/4
Magyar OKTV Országos 20. helyezés
Lamos Melinda 12/1
Magyar OKTV Országos 22. helyezés
Tanáruk: Csorba Piroska
Horváth Dóra Diána 11/2
Implom József Kárpát - medencei Középiskolai Helyesírási Verseny 23. helyezés
Tanára: Orliczki Ágnes
Lenkey Gyöngyvér 11/2
"Szép magyar beszéd" verseny országos 24. helyezés
Tanára: Orliczki Ágnes
Varga Ilona Viktória 11/2
Magyar nyelv OKTV 25. helyezés
Tanára: Orliczki Ágnes
Kozaróczy Zsolt 8/1
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Országos 53. hely
Palotás Boldizsár 8/1
Varga Tamás Matematika Verseny Országos 38. hely
Tanáruk: Kóródi Zoltán