HORVÁTH DÁVID 12/1    FIZIKA OKTV II. KATEGÓRIA 15. HELYEZÉS

                            TANÁRAI: DEZSŐFI GYÖRGY, DUDÁS IMRE

 

        PLÓSZ MELINDA 12/5    SPANYOL OKTV II. KATEGÓRIA 12. HELYEZÉS

            TANÁRAI: HÉGELY MELINDA, FRANCISCO BAENA MORENO JOSE

                        SOLTÉSZ BORBÁLA 12/4    FÖLDRAJZ OKTV  9. HELYEZÉS

                                                        TANÁRA: FARKAS ISTVÁN

 

            KOVÁTS BÁLINT 12/3    MŰVÉSZETTÖRTÉNET OKTV  5. HELYEZÉS

                                    TANÁRA: KECSKEMÉTINÉ TÖRŐ IRÉN

 

                        HAJDU VIVIEN 12/1    FÖLDRAJZ OKTV  44. HELYEZÉS

                                                    TANÁRA: FARKAS ANNA

 

            TISZA KÁLMÁN 12/5    MAGYAR IRODALOM OKTV  8. HELYEZÉS

                                            TANÁRA: CSORBA PIROSKA

 

 

            HAJDE BALÁZS 12/5    ANGOL OKTV II. KATEGÓRIA  9. HELYEZÉS

                                        TANÁRA: PÁSZTINÉ STEFÁN BEÁTA

 

            MAJZIK ISTVÁN 12/5    ANGOL OKTV II. KATEGÓRIA  6. HELYEZÉS

                                    TANÁRA: PÁSZTINÉ STEFÁN BEÁTA

 

            SOÓS TAMÁS 12/1    ANGOL OKTV I. KATEGÓRIA 26. HELYEZÉS

                                    TANÁRA: PÁSZTINÉ STEFÁN BEÁTA

 

  ASZALÓS GERGELY PÁL 12/4   BIOLÓGIA OKTV II. KATEGÓRIA 7. HELYEZÉS

                                TANÁRA: VARGÁNÉ JACSÓ HEDVIG

 

        KANE LAMINE 12/2   MATEMATIKA OKTV  II. KATEGORIA 25. HELYEZÉS

                            TANÁRAI: KÓRÓDI ZOLTÁN, MADARÁSZ PÉTER

 

            AMATŐR KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS 4. HELYEZÉS

                                                EDZŐ: SZILÁGYI ATTILA

 

                KÉPES ZITA 11/2    SPANYOL OKTV  I. KATEGÓRIA 12. HELYEZÉS

                TANÁRAI: HÉGELY MELINDA, FRANCISCO BAENA MORENO JOSE

 

        KAPONYÁS PÉTER 11/2    SPANYOL OKTV  II. KATEGÓRIA  14. HELYEZÉS

            TANÁRAI: HÉGELY MELINDA, FRANCISCO BAENA MORENO JOSE

 

 

 

        KAPOSVÁRI ISTVÁN  11/1    FIZIKA OKTV  I. KATEGÓRIA  2. HELYEZÉS

                                                            TANÁRA: DUDÁS IMRE

 

            PAPP ZSÓFIA 11/2   ANGOL OKTV II. KATEGÓRIA  23. HELYEZÉS

                                        TANÁRAI: LÁDI ÉVA, TÓTH TAMÁS

 

                    BAILEY MICHAEL EDWARD  7/2   NÉMET OÁTV  6. HELYEZÉS

                                                       TANÁRA: BÁRCZI BÉLÁNÉ