OKTV eredmények

 

 

 

 

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Osztálya

Felkészítő tanár

Fizika OKTV I. kategória

2.

Kaposvári István

11/1

Dudás Imre

Művészettörténet OKTV

5.

Kováts Bálint

12/3

Kecskemétiné Törő Irén

Angol nyelvi OKTV II. kategória

6.

Majzik István

12/5

Dr. Pásztiné Stefán Beáta

Biológia OKTV

7.

Aszalós Gergely Pál

12/4

Vargáné Jacsó Hedvig

Irodalom OKTV

8.

Tisza Kálmán

13/S

Csorba Piroska

Angol nyelvi OKTV II. kategória

9.

Hajde Balázs

12/5

Dr. Pásztiné Stefán Beáta

Spanyol nyelvi OKTV I. kategória

12.

Képes Zita

11/2

Hégely Melinda,

Baena Moreno Francisco José

Spanyol nyelvi OKTV II. kategória

12.

Plósz Melinda

13/S

Hégely Melinda,

Baena Moreno Francisco José

Spanyol nyelvi OKTV II. kategória

14.

Kaponyás Péter

12/S

Hégely Melinda,

Baena Moreno Francisco José

Fizika OKTV I. kategória

15.

Horváth Dávid

12/1

Dezsőfi György, Dudás Imre

Angol nyelvi OKTV II. kategória

23.

Papp Zsófia

11/2

Tóth Tamás

Matematika OKTV II. kategória

25.

Kane Lamine

12/2

Kóródi Zoltán, Madarász Péter

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                      Egyéb országos versenyeredmények

 

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Osztálya

Felkészítő tanár

Édes anyanyelvünk verseny

15.

Barva Mónika

12/3

Orliczki Ágnes

Savaria Országos Történelemverseny

8.

Monti Norbert

9/S

Vály György

„Reneszánsz és Mátyás Király kora” országos verseny

3.

 

Jáborcsik Kristóf

 

10/3

Szopkó Róbert

(Avasi Gimnáziummal közös csapat)

Varga Tamás Országos Matematika Verseny

3.

Varga Imre Károly

8/1

Gulyásné Nemes Katalin, Madarász Péter

Varga Tamás Országos Matematika Verseny

17.

Négyesi Nándor

8/1

Gulyásné Nemes Katalin, Madarász Péter

Kenguru Matematika Verseny

4.

Kane Lamine

12/2

Kóródi Zoltán, Madarász Péter

Kenguru Matematika Verseny

4.

Mezősi Máté

8/1

Gulyásné Nemes Katalin, Madarász Péter

Kenguru Matematika Verseny

7.

Kaposvári István

11/1

Kóródi Zoltán

Kenguru Matematika Verseny

9.

Varga Imre Károly

8/1

Gulyásné Nemes Katalin, Madarász Péter

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

2.

Varga Imre Károly

8/1

Gulyásné Nemes Katalin, Madarász Péter

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

19.

Kaposvári Péter

7/2

Juhász Attila

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

23.

Négyesi Nándor

8/1

Gulyásné Nemes Katalin, Madarász Péter

Bolyai Matematika Csapatverseny

3.

Mezősi Máté

Négyesi Nándor

Stirminszki Réka

Varga Imre Károly

8/1

Gulyásné Nemes Katalin, Madarász Péter

Bolyai Matematika Csapatverseny

5.

Büki Dávid

Kaposvári Péter

Kóródi Brúnó Zoltán

Kozár Eszter

7. évf.

Juhász Attila, Madarász Péter

Bolyai Matematika Csapatverseny

7.

Hajdú Eszter

Horánszky Márton

Papp Márton

Szűcs Gábor

6. évf.

Juhász Attila

Bolyai Matematika Csapatverseny

10.

Csáki Norbert

Hajdu Daniella

Heiner Attila Levente

Szamosfalvi Benjámin

5. évf.

Gulyásné Nemes Katalin

Arany Dániel Matematika verseny

döntős

Pataki Bálint Ármin

9/4

Dezsőfi György

Corvinusz Egyetem – UNESCO Bizottság ENSZ Világörökség Országos Verseny

2.

Kresák Vanda

Tompa Krisztina

Fodor Kinga

10/1

Farkas Anna

Országos Földtudományi Diákkonferencia

Földtan-geomorfológia szekció

 

Abszolút kategória

1.

 

MTA különdíj

3.

Varga Vivien

10/3

Farkas Anna

Országos Földtudományi Diákkonferencia

Hidrológia szekció

1.

Soltész Borbála

12/4

Farkas István

Országos Földtudományi Diákkonferencia

Földtani értékvédelmi szekció

1.

Hajdu Vivien

12/1

Farkas Anna

Hevesy György Kémiaverseny

17.

Kaposvári Péter

7/2

Juhász Attila

Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny II/A kategória

21.

Géczi Aletta

10/1

Vargáné Jacsó Hedvig

Curie Környezetvédelmi Verseny

12.

Szaszák Adrienn

Szarka Noémi

Visnyovszky Eszter

12/4

Vargáné Jacsó Hedvig

Curie Környezetvédelmi Verseny

13.

Tímár Krisztina

Nagy Balázs

Lanku Máté

7/1

Farkas Anna

Curie Kémiaverseny

3.

Sós József

7/2

Juhász Attila

Curie Kémiaverseny

4.

Géczi Aletta

10/1

Vargáné Jacsó Hedvig

Országos Német nyelvi verseny

6.

Bailey Michael Edward

7/2

Bárczi Béláné

ENIBE (Spanyol két tannyelvű középiskolák versenye) – vers kategória

1.

Tisza Kálmán

13/S

Hégely Melinda,

Baena Moreno Francisco José

ENIBE (Spanyol két tannyelvű középiskolák versenye) – képregény kategória

1.

Monti Norbert

9/S

Baena Sallai Alíz

Baena Moreno Francisco José

MI-EGY-MÁS pályázat

2.

Gémes Helga

Vas Dalma

Ványai Réka

Tóth Eszter

11/3

Megyeriné Nagy Sára

 

 

 

 

 

 

 

                                                                     Megyei versenyeredmények (1-3. hely)

 

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Osztálya

Felkészítő tanár

Savaria Országos Történelemverseny

1.

Monti Norbert

9/S

Vály György

Kis Géniusz Megyei Történelemverseny

2.

Jáborcsik Krisztóf

Ludnik Tibor

Papp Dorottya

10/3

 

9/1

Szopkó Róbert

Országos Történelemverseny

2.

Varga Imre Károly

8/1

Gyuricza Judit

Országos Történelemverseny

3.

Nagy Petronella

8/1

Gyuricza Judit

Országos Német nyelvi verseny

1.

Bailey Michael Edward

7/2

Bárczi Béláné

Országos Angol nyelvi verseny

3.

Mezősi Máté

Négyesi Nándor

8/1

Skara Ferencné

Angol megyei tesztverseny

1.

Vitányi Dániel

8/1

Skara Ferenc

Angol megyei tesztverseny

1.

Illés Tóth Márk

6/1

Makán Ferenc

Curie Kémiaverseny

1.

Sós József

7/2

Juhász Attila

Curie Kémiaverseny

2.

Géczi Aletta

10/1

Vargáné Jacsó Hedvig

Hevesi György Kémiaverseny

1.

Kaposvári Péter

7/2

Juhász Attila

Hevesi György Kémiaverseny

3.

Mezősi Máté

8/1

Dr. Farkas Józsefné

Curie Környezetvédelmi Verseny

1.

Szaszák Adrienn

Szarka Noémi

Visnyovszky Eszter

12/4

Vargáné Jacsó Hedvig

Curie Környezetvédelmi Verseny

1.

Tímár Krisztina

Nagy Balázs

Lanku Máté

7/1

Farkas Anna

Bolyai Matematika Csapatverseny

1.

Mezősi Máté

Négyesi Nándor

Stirminszki Réka

Varga Imre Károly

8/1

Gulyásné Nemes Katalin, Madarász Péter

Bolyai Matematika Csapatverseny

1.

Büki Dávid

Kaposvári Péter

Kóródi Brúnó Zoltán

Kozár Eszter

7. évf.

Juhász Attila, Madarász Péter

Bolyai Matematika Csapatverseny

1.

Hajdú Eszter

Horánszky Márton

Papp Márton

Szűcs Gábor

6. évf.

Juhász Attila

Bolyai Matematika Csapatverseny

1.

Csáki Norbert

Hajdu Daniella

Heiner Attila Levente

Szamosfalvi Benjámin

5. évf.

Gulyásné Nemes Katalin

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

1.

Varga Imre Károly

8/1

Gulyásné Nemes Katalin, Madarász Péter

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

2.

Kaposvári Péter

7/2

Juhász Attila

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

2.

Négyesi Nándor

8/1

Gulyásné Nemes Katalin, Madarász Péter

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

2.

Rem Lili

5/1

Gulyásné Nemes Katalin

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

3.

Szamosfalvi Benjamin

5/1

Gulyásné Nemes Katalin

Dürer Matematikaverseny

1.

Stirminszki Réka

Varga Imre Károly

Kóródi Brúnó Zoltán

8/1

 

7/1

Gulyásné Nemes Katalin, Madarász Péter

Dürer Matematikaverseny

1.

Petrényi Petrik Petra

Kane Lamin

Kaposvári István

12/1

12/2

11/1

Kóródi Zoltán, Madarász Péter

Dürer Matematikaverseny

3.

Kozár Eszter

Büki Dávid

Kaposvári Péter

7. évf.

Juhász Attila, Madarász Péter

Dürer Matematikaverseny

3.

Mura Bernadett

Horváth Dávid

Tarjáni Tamás

11/1

12/1

12/1

Kóródi Zoltán, Madarász Péter

Kalmár László Matematika Verseny

1.

Mezősi Máté

8/1

Gulyásné Nemes Katalin, Madarász Péter

Kalmár László Matematika Verseny

2.

Varga Imre Károly

8/1

Gulyásné Nemes Katalin, Madarász Péter

Kalmár László Matematika Verseny

2.

Kaposvári Péter

7/2

Juhász Attila

Kalmár László Matematika Verseny

3.

Kóródi Brúnó Zoltán

7/1

Sánta János, Madarász Péter

Varga Tamás Matematika Verseny

2.

Büki Dávid

7/1

Sánta János

Varga Tamás Matematika Verseny

2.

Kaposvári Péter

7/2

Juhász Attila

Varga Tamás Matematika Verseny

1.

Négyesi Nándor

8/1

Gulyásné Nemes Katalin, Madarász Péter

Varga Tamás Matematika Verseny

2.

Varga Imre Károly

8/1

Gulyásné Nemes Katalin, Madarász Péter

Varga Tamás Matematika Verseny

3.

Mezősi Máté

8/1

Gulyásné Nemes Katalin, Madarász Péter

Megyei Matematika Verseny

1.

Bartók Dávid

9/1

Gulyásné Nemes Katalin

Megyei Matematika Verseny

2.

Pataki Bálint Ármin

9/4

Dezsőfi György

Megyei Matematika Verseny

2.

Kozaróczy Zsolt

10/1

Kóródi Zoltán

Megyei Matematika Verseny

2.

Kaposvári István

11/1

Kóródi Zoltán

Nagy László Megyei Fizikaverseny

12. évfolyam

1.

Horváth Dávid

Kane Lamine

12/1

12/2

Dezsőfi György

Dudás Imre

Nagy László Megyei Fizikaverseny

11. évfolyam

2.

Kaposvári István

Papp Kálmán

11/1

11/4

Dudás Imre

Nagy László Megyei Fizikaverseny

Legeredményesebb versenyzője

Horváth Dávid

12/1

Dezsőfi György

Dudás Imre

„Ismertesd meg városod” ME Marketing Intézet Regionális versenye

Különdíj

Bolló Andrea

Lányi Rita

Bálint Emőke

12/3

Kupcsik Sarolta