Halloween a Hermanban

Nincs olyan oktatási intézmény hazánkban, amelyben 2021. október 22-én délután és este még gyerekzsivajtól hangos az udvar és az egész épület…kivéve egyet: a Miskolci Herman Ottó Gimnáziumot, ahol a szünet miatt előrehozott Halloween Partyn mulathattak diákjaink.
A DÖK ifjú szervezői ez alkalommal is kitettek magukért, így nem volt hiány a jobbnál-jobb programokban: lámpáskészítéstől a jelmezversenyig, papírpohár piramis építésétől a tökkereső-vetélkedőig a legkülönfélébb ’sportágakban’ tehették próbára magukat a gyerekek. Természetesen a jutalmazás sem maradt el, így a program végén hazatérve mindenki elégedetten dobhatta a sarokba az iskolatáskát édes otthonában. Bízunk benne, hogy idén is mindenki nagyon jól érezte magát, ígérjük, jövőre még hosszabb lesz és még több harapnivalóval készülünk Nektek!

Az őszi szünetre jó pihenést kíván: A DÖK csapata