Utazás a Costa Bravára

 

 

Az idei tanévben ismét ellátogattunk Tossa de Marba, Spanyolországba, a Világlátó Utazási Iroda szervezésében. Az utazáson a 9/KNY spanyolos csoportból 11 fő vett részt, kísérő tanáruk Montvajszki Anita volt. Programjaink között szerepelt egy 20 órás spanyol nyelvtanfolyam, egynapos barcelonai várásnézés, Montserrat, hajókirándulás Tossa de Marból Lloret de Marba, illetve vacsorával egybekötött flamenco est. 

 

Szállásunk a medencével és sportolási lehetőségekkel kiválóan felszerelt Cala LLevadó 4 csillagos kemping volt, 3 percnyi sétára a tengerparttól. 

 

Diákjaink az egész éves hajtás után lazíthattak egy picit és maximálisan átadhatták magukat a mediterrán életérzésnek. 

 

Reméljük, jövőre is viszontláthatjuk a Costa Brava csodálatos tengerpartjait. 

 

A mellékelt fényképek önmagukért beszélnek. 

 

 

Montvajszki Anita 

 

 

spanyol munkaközösség-vezető