Pályaválasztási kiállítás

Idén is részt vett iskolánk a Városi Sportcsarnokban rendezett pályaválasztási kiállításon. A két nap alatt több száz továbbtanulás előtt álló általános iskolás tanuló kapott információt iskolánk képzési kínálatáról és a gimnáziumi időszak hangulatáról, szépségeiről.

 A korábbi évek eredményei alapján, a gimnáziumok országos rangsorában elfoglalt 12. helyezésünk alapján bátran és jó szívvel ajánljuk iskolánkat a motivált, célokat kitűző diákok számára.  
Szeretettel várjuk az érdeklődőket a nyílt napjainkon is, ahol még részletesebb információkat kínálunk, és óralátogatáson is részt vehetnek a diákok. A 4. osztályosokat november 19-én 8 órakor, a vidéki nyolcadikosokat 21-én 9 órakor, a miskolci nyolcadikosokat pedig 22-én fogadjuk. November 21-én 17 órától Madarász Péter igazgató tart pályaválasztási szülői értekezletet.