Nyílt napok iskolánkban

Idén is nagy szeretettel  hívtuk, vártuk iskolánkba a negyedikes, majd pedig a nyolcadikos diákokat. November 19-én a nyolc évfolyamos képzés, 21-én és 22-én pedig négy és öt évfolyamos emelt szintű képzések iránt érdeklődő diákok és szüleik tekinthettek be az iskola életébe. A dísztermünk mindhárom napon megtelt, és sok hasznos avagy értékes információval gazdagodhattak a látogatók. Madarász Péter igazgató bemutatta az iskola értékeit, eredményeit, megköszönte az iskola iránti érdeklődést és bizalmat. A munkaközösség-vezetők a felvételi folyamatát mutatták be, kiemelték, hogy mire kell elsődlegesen a hangsúlyt fektetni a felkészülés során. A szervező és segítő diákoktól pedig leginkább az iskola légköréről tudhattak meg fontos információkat, akik éltek a lehetőséggel, és beszélgettek velük.

Bízunk benne, hogy az érdeklődőkkel találkozunk a felvételi eljárás során is, mindenkit szeretettel várunk.

A nyílt napról készült fényképeket itt tekintheti meg.