XXXIII. Kamarás Kupa középiskolás kosárlabda torna

Kosárlabda eredmények

Május 20-21-én a Diósgyőri Gimnáziumban került megrendezésre a XXXIII. Kamarás Kupa középiskolás kosárlabda torna, melyet 1987 óta rendeznek meg a megye legjobb csapatainak részvételével. Idén is a meghívottak között volt iskolánk leány és fiú csapata. Amatőr fiú csapatunknak nehéz dolga volt a képzett, igazolt játékosokkal felálló ellenfelekkel szemben, de küzdeni akarásukkal, helyenként színvonalas játékukkal megmutatták, hogy nem véletlenül résztvevői ennek a jeles eseménynek. Leány csapatunk igazi csapatjátékot mutatva, végig fegyelmezetten játszva, a kosárlabda sport szépségét többször megvillantva bizonyította, hogy most itt nem találnak legyőzőre.

Fiú csapatunk a 4. helyen végzett, a lányok végig jó formát mutatva megnyerték a kupát. A különdíjazottak között Suhajda Vanda 9/1 osztályos tanuló lett a torna legjobb játékosa, de Csoma Petra, szintén 9/1 osztályos tanuló is a jelöltek között volt.

Csapattagok:

Lányok: Vavra Otília, Molitorisz Anna, Csoma Petra, Kárpáti Réka, Kababik Bianka, Szabó Gabriella, Szalontai Dorina, Szegeczki Nóra, Szegeczki Hajnalka, Pomázi Dalma, Suhajda Vanda, Balla Emese.

Fiúk: Süveges Huba, Pankotai Zoltán, Fülöp Botond, Kocsák Péter, Plósz István, Szobonya Erik, Gál Máté, Lestár Marcell, Csiszár Levente, Krusóczki Zsolt, Sikora Dávid.

 

A Boon.hu-n megjelent cikk itt olvasható.