BME Matematika Intézet – gratuláció

Tavaly végzett diákjaink kiválóan teljesítettek a BME "nulladik matematika zárthelyi" dolgozatán, melynek alkalmából Nagy Katalin, a BME Matematika Intézet oktatási igazgatóhelyettese, kedves levélben gratulált iskolánknak. Néhány mondat a levélből:

Tisztelt Igazgató Asszony/Igazgató Úr!

 A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Matematika Intézete nevében örömmel értesítem, hogy az Ön intézményéből érkező diákok kimagasló arányban teljesítették sikeresen az egyetem elsőéves hallgatóival íratott ún. "nulladik matematika zárthelyi" dolgozatot.

Tisztelettel kérjük, hogy gratulációnkat szíveskedjen továbbítani intézménye azon matematikatanárainak, akik a 2016 tavaszán érettségizett diákjaikat tanították, felkészítették egyetemi tanulmányaikra.

 Gratulálunk mind a felkészítő tanároknak, mind végzett diákjainknak ezen szép sikerhez.

nulladik matematika zárthelyiről itt olvashattok további infókat.