Foodvent

Kedves Hermanosok!A boltokban felgyulladtak az első fények a feldíszített karácsonyfákon. Ez azt jelenti, hogy közeleg a mi ünnepünk is! Az adventi várakozás időszakát a már szokásossá váló FOODVENT-tel szeretnénk idén is színesebbé tenni.Ennek időpontja: december 6. péntek, 14.30 perc.A nevezéshez rövid, 8-16 soros, angol nyelven megírt versike szükséges, melyet egy legalább A4-es méretű lapon kérnénk illusztrálni. Ennek beadási határideje november 29. péntek.Természetesen az ínycsiklandó finomságok sem maradhatnak el. A 3-4 fős csapatok a brit kultúrára jellemző ételekkel tudnak hozzájárulni a délutánunkhoz.A szervezők pedig idén is gondoskodnak mobil telefonos kvízjátékról.Szeretettel várunk minden nevezőt a 8-12. évfolyamon!A munkádért cserébe egy jó hangulatú délutánt és apró ajándékokat biztosítunk! Az angol munkaközösség Kulcsszavak a versíráshoz: foodvent, joy, enjoy,. imagination, share, pudding, feast, make, bake, celebrate… Ezek ötletek, de használj fel minimum 8-at a felsorolt szavakból. J