Díjeső a Megyei Diáksport évértékelőjén

2019.12.06-án rendezte meg a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport Szövetség a 2018-2019-es tanév eredményességi díjátadó ünnepségét. Iskolánk a nagy létszámú középiskolák kategóriában a „legeredményesebb diáksport szervezet” lett. Általános iskolás diákjaink hat-nyolcosztályos gimnáziumi kategóriában a második helyen végeztek a pontversenyben.

A 2018-2019-es tanév "Jó tanuló, jó sportoló" pályázatán iskolánk négy diákja kapott elismerő kitüntetést. Cseke Balázs 8/1, Haraszin Linda 6/1, Kozma Laura Éva 7/2 és Kozma Réka Anna 8/1 osztályos tanulók lettek a kitüntető cím birtokosai. Haraszin Linda bizonyult az általános iskolás kitüntetettek között a legjobbnak, ezért a neve felkerült a Miskolc Városi Sportközpont dicsőségfalára.

Ugyancsak kitüntetésben részesült, Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Diáksportjáért plakettet kapott iskolánk testnevelés munkaközössége és vezetősége: Madarász Péter igazgató, Dudás Imre igazgatóhelyettes, Almásiné Kléri Beáta, Bobcsák Krisztina, Kerekes Attila, Papp-Dudás Renáta, Pellei László, Szobonya Ferenc, Szilágyi Attila és Varga Dénes.