Jelentkezés a nyolcévfolyamos képzésre - 2020

A jelentkezés egyénileg történik. Itt. A jelentkezési lapok leadási határideje 2020. február 19.

A kinyomtatott tanulói adatlapot az Oktatási Hivatalba (Győr) kell postázni, a jelentkezési lapot az iskolába kell eljuttatni (postán, személyesen).

Az iskolába beküldendő KIFIR jelentkezési laphoz csatolni kell a központi felvételi vizsga értékelő lapjátA 3. év végi bizonyítvány másolatát nem kérjük, ne kérjék ki az általános iskolából, de a 4. osztály félévi értesítőjéről kérünk fénymásolatot csatolni. A jelentkezési lapon a "Tanulmányi eredmények" táblázatban a 3. év végi és a 4. félévi eredményeket tüntessék fel magyar nyelv, magyar irodalom, matematika, környezetismeret és idegen nyelv tantárgyakból.