Szóbeli vizsgabeosztás a 4 osztályos gimnáziumba jelentkezők számára_2020.

Kedves Tanulók, Szülők! 

A felvételi szóbeli vizsga 2020. március 2-án 8 órakor kezdődik.

A csatolt pdf. fájlban található a 8. osztályos szóbeli felvételi vizsga időbeosztása, a beírt szám a kezdés óráját jelenti.

Ha a tanuló több tagozatot is megjelölt, akkor az időpontok közül a legelsőt kell figyelembe venni. Mivel a jelentkezési lapról nem állapítható meg, hogy a tanulónak melyik tagozat a legkedvesebb, így a szóbelik sorrendje véletlenszerű. A megjelölt időpont előtt negyed órával célszerű megérkezni az iskolába. Mivel egy órán belül a tanulók ugyanazt a feladatsort kapják, ezért a tanulók egy részének várakozni kell majd a gyülekező teremben. A gyülekező teremről a portás ad információt. Aki több tagozatot jelölt meg, az a megadott időpontoknak megfelelően jelenjen meg a gyülekező termekben.

Személyazonosító igazolványt vagy diákigazolványt hozni kell a vizsgára.

Mindenkit szeretettel várunk.

Iskolavezetés