Magyarország Jó Tanulója, Jó Sportolója!


A „Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2019" cím díjazottjai:

Tóbis Anita 12/3. (Tájfutás), Cseke Balázs 8/1. (Vívás-párbajtőr, Floorball, Úszás), Haraszin Linda 6/1. (Öttusa), Kozma Laura Éva 7/2. (Öttusa), Kozma Réka Anna 8/1. (Öttusa).

 

2020. június 3-án kapta meg az értesítés iskolánk 5 diákja az Emberi Erőforrások Minisztériuma Köznevelési Stratégiai Főosztályától, hogy a „Magyarország jó tanulója, jó sportolója- 2019” cím elnyerésére benyújtott pályázatuk a feltételeknek megfelelt, és Prof. Kásler Miklós miniszter úr az Értékelő Bizottság által felterjesztett javaslat alapján érdemesnek találta őket az elismerésre. Ebben az évben, a vírus helyzetre tekintettel, személyes átadó ünnepséget nem tartottak, az okleveleket postán küldték el.

Iskolánkban nincs sportosztály, sem testnevelés tagozat, így nagyon büszkék vagyunk tanulóink kimagasló tanulmányi eredményeikre és  mellette kimagasló sporteredményeikre is. 

További képek megtekinthetők itt
 
Gratulálunk élsportolóinknak, szüleiknek és az őket tanító, támogató pedagógusoknak!