Étkezési térítési díj befizetése

Tisztelt Szülő/Gondviselő

A Kormány 431/2020. (IX. 18.) számú, a járványügyi készültségi időszak védelmi intézkedéseiről szóló rendelete

2020. október 1-től szigorítja a köznevelési intézmények területére történő belépést.

A rendelet értelmében AZ ÉTKEZÉSI TÉRITÉSI DÍJAK ISKOLÁBAN TÖRTÉNŐ BEFIZETÉSÉRE NINCS LEHETŐSÉG.

Annak érdekében, hogy fizetési kötelezettségüket teljesíteni tudják, az alábbi intézkedéseket hoztuk:

Minden szülő részére – aki az étkezési igénylőlapon megadta az e-mail címét – havonta értesítőt küldünk a fizetendő terítési díj összegéről.

Pénztárunkban (Miskolc, Városház tér 13.) 2020. október 1-től kibővített ügyfélfogadási időben biztosítunk lehetőséget a készpénzben, illetve bankkártyával történő díjfizetésre.

Tisztelettel kérjük az egészségvédelmi intézkedések elfogadását és szigorú betartását!

Pénztári nyitvatartás

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

-

Kérjük Önöket, hogy a kialakult egészségügyi helyzet miatt az átutalásos fizetési módot részesítsék előnyben!

-           - Utaljanak a CIB banknál vezetett étkezési számlára, melyek iskolánként különböző számlaszáma megtalálható az MKMK honlapján

-            - Honlapunk címe: http//mkmkozpont.hu/

-            - A közlemény rovatban tüntessék fel: a tanuló nevét, osztályát és a fizetendő hónapot.

- Kérjük, hogy havonként, pontos, kerekítés nélküli összeg kerüljön átutalásra.

-          - Több gyermek esetén az étkezési díjat lehetőleg külön-külön utalják.

Megértésüket köszönjük, Önöknek és gyermekeiknek is jó egészséget kívánunk!

Miskolci Közintézmény-működtető Központ