Kezdődnek a tehetséggondozó szakkörök

Kedves Szülők! Kedves Diákok!

Örömmel fogadtuk a jelentkezését a tehetséggondozó szakkörünkre.

Az előzetes tájékoztatásunk szerinti időpontokban, a november 16-20 közötti héten elindítjuk az online tehetséggondozó foglalkozásokat.

A kezdési időpontok a következők:

8. évfolyam              biológia – november 16. hétfő 15.00 óra

angol – november 17. kedd 15.00 óra

alap matematika – november 18. szerda 15.00 óra

emelt matematika – november 18. szerda 15.00 óra

alap magyar – november 19. csütörtök 15.00 óra

A kicsik számára beosztást készítettünk, a beosztást az órát tartó tanároktól fogják megkapni.

4. évfolyam        matematika         november 17. kedd 16.00 vagy 17.00 óra

vagy

november 19. csütörtök 17.00 óra

magyar      november 17. kedd 16.00 vagy 17.00 óra

vagy

november 19. csütörtök 16.00 óra

A részvételhez szükséges biztos internetelérés, kamerával és mikrofonnal felszerelt számítógép. Az órákat a Google Meet platformon fogjuk tartani. A foglalkozásokra a meghívó linket tartalmazó levelet az órát tartó tanár fogja kiküldeni a megadott e-mail címre. A foglalkozás kezdete előtt pár perccel erre a linkre kell kattintani, majd a Meet felületén a „csatlakozás a megbeszéléshez” feliratra kell lépni. Ezzel tud elindulni az óra.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy a közvetített óráról bármilyen felvétel készítése csak a tanár előzetes beleegyezésével lehetséges. Kérünk mindenkit, kerülje el a törvénysértést.

Bízunk benne, hogy az online szakkör teljes értékű segítséget biztosít a diákok számára.

Jó munkát és jó együttműködést kívánunk.

Madarász Péter