Programjaink

Felvidéki séta a Rákóczi Szövetséggel

Az idén is megrendezésre került a Rákóczi Szövetség szervezésében a "Felvidéki séta" programsorozat. Az idén iskolánk öt tanulója Kulyassa Zsolt tanár úr irányításával részt vett október 12-14. között megrendezett sétán. A háromnapos kirándulás célja az volt, hogy megismerjük a Felvidék történelmi és kulturális szépségeit, megismerkedjünk határontúli és magyarországi diákokkal. A túra során lehetőségünk nyílt arra, hogy kapcsolatot alakítsunk ki velünk egykorú fiatalokkal. A program részeként ellátogattunk Szepes várához, felfedeztük Lőcsét és Kassa belvárosát.

Frida Kahlo kiállítás

Szeptember 26-án a 11/2 és a 12/2 spanyolos csoportok diákjai megtekinthették a Frida Kahlo kiállítást a Magyar Nemzeti Galériában Montvajszki Anita spanyol munkaközösség-vezető szervezésében. Kísérő tanár Estela Céspedes, spanyol lektor volt, aki a két csoportban spanyol civilizációt tanít.