Szalagavatóval kapcsolatos tudnivalók

Kedves Szülők!

Szalagavató 2021. november 5. péntek 17 óra Herman Gimnázium – Tornacsarnok

Nagyon örülünk, hogy az idén meg tudjuk rendezni végzős diákjaink szalagavató ünnepségét. Mindannyian tisztában vagyunk azzal, hogy járványhelyzetben komoly kockázatot jelent egy ilyen rendezvény megszervezése. Éppen ezért szükségesnek tartjuk a járványügyi előírások maximális betartását mindannyiunk egészségének védelmében.
Ezért kérjük az együttműködő megértésüket, hogy az alábbi szabályok szerint sikeressé és biztonságossá tegyük az ünnepélyünket:

– Egy végzős diákunkhoz maximum 3 hozzátartozót várunk, akiknek belépőt biztosítunk, és ezt a belépéskor ellenőrizni fogjuk.

– A 484/2020. (XI.10.) számú Kormányrendelet értelmében a kedves szülőket csak védettségi igazolvánnyal engedhetjük be, ennek meglétét a beléptetéskor ellenőrizni fogjuk. Kivételt képeznek a védettségi igazolvánnyal rendelkező résztvevők felügyelete alatt érkező 18. életévüket be nem töltött személyek.

– Kérjük, igyekezzenek tartani a biztonságos távolságot, ezt a székek elrendezésével segíteni fogjuk.

– A nézőtéren, közösségi terekben mindenkitől kérjük a maszk viselését.

– Kérjük, a szalagavató műsor befejezése után a fegyelmezett, távolságot tartó távozást.

Örömteli ünneplést kívánva, tisztelettel:

Madarász Péter
igazgató
Miskolci Herman Ottó Gimnázium