Hírek, információk

A spanyol nagykövet látogatása

Január 15-én kedden iskolánkba látogatott Őexcellenciája Anunciada Fernández de Córdova spanyol nagykövet asszony és Tóth Erika, a Spanyol Nagykövetség okatatásszervező titkára. A nagykövet asszony látogatásának célja az volt , hogy megismerje az iskola igazgatóját, a spanyol részlegen dolgozó tanárokat és természetesen a kéttanos diákokat.

Interjú Tamás Anett spanyol szakos tanulóval

Tamás Anettet 3 évvel ezelőtt ismertem meg és kezdtem el tanítani. Mind szaktanárként, mind a spanyol munkaközösség vezetőjeként érdeklődve figyelem pályafutását, és a spanyol nyelv iránt érzett, mondjuk úgy, megszállottságát. Anettet nem lehet nem észrevenni. Pár héttel ezelőtt leültünk beszélgetni és arról faggattam, hogy miért a spanyol kéttanos szakot választotta és hogyan éli meg immár végzős diákként.

Iskola egészségügyi szolgálat elérhetősége

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2019-2020-as tanévben az iskola egészségügyi ellátást az alábbi alkalmazottak biztosítják.

Iskolaorvos:  Dr. Ragány Tünde

Rendelési idő: Kedd, Csütörtök 08:00 - 12:00

Elérhetősége: +36 70/942-7376

Iskolavédőnők:  Dr. Gömöriné Tóvizi Zsuzsanna

hétfő, kedd, szerda

Meghívó - Nyitott iskola - Herman-nap - 2017. április 7.

Kedves Szülők!

Gimnáziumunk a 2017-es naptári évben ünnepli alapításának 60. évét. Erről az eseményről egész évben több rendezvénnyel emlékezünk meg. Április 7-én pénteken "Nyitott iskola" nappal készülünk az ünneplésre.

Erre a napra szeretettel várjuk a kedves szülőket is a nyílt napokon megszokott rend szerint.

A Herman-nap tervezett programja a következő:

12.00 iskolagyűlés, megnyitó, előadást tart Prof. Dr. Hevesi Attila egyetemi tanár.