Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintjecsökkenő sorrend Tanév
Farkas Orsolya Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Pólik Ádám Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 6 megyei 2016/2017
Vanczák Zsolt Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Halona Csilla Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Kiss Dániel Bendegúz Kalmár László Matematikaverseny Matematika 11. hely megyei 2016/2017
Nagy Máté László Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Kincsem Zsuzsanna Édes Anyanyelvünk Nyelvhasználati Verseny Magyar nyelv 3. hely megyei 2016/2017
Guzi Blanka Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Kurucz Kitti Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Kozaróczy Csaba Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Herczeg Dóra Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 5. hely megyei 2016/2017
Gyurkó Lili Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely megyei 2016/2017
Papp Marcell Miklós Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 6 megyei 2016/2017
Galgóczy Ádám Kenguru Matematikaverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Spisák Dorina Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Bachmann Laura Adrienne Kenguru Matematikaverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Soltész Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Kozaróczy Csaba Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Kosáry Boglárka Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Kalmár Dalma Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Kiss Dániel Bendegúz Dürer Matematikaverseny Matematika 6. hely megyei 2016/2017
Guzi Blanka Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Major Tünde Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Kunsági Soma Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Meskó Gabriella Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 5. hely megyei 2016/2017
Berecz Panna Viola Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely megyei 2016/2017
Pilz Olivér Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 6 megyei 2016/2017
Tóth Márton Kenguru Matematikaverseny Matematika 6 megyei 2016/2017
Imri Hanna Lili Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Vitelki Gergő Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017

Oldalak