Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintjecsökkenő sorrend Tanév
Balla Bence Máté Kenguru Matematikaverseny Matematika 6 megyei 2016/2017
Soltész Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Galgóczy Gábor Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Farkas Orsolya Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Kurucz Kitti Megyei Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Tóth Klára Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Kiss Dániel Bendegúz Megyei Matematikaverseny Matematika 5. hely megyei 2016/2017
Katona Judit Arany János Szavalóverseny Irodalom 1. hely megyei 2016/2017
Sárközy Kinga Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Molitorisz Anna Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Nagy Dániel Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Lescsinszky Áron Diákolimpia Testnevelés és sport 2. hely megyei 2016/2017
Makán Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Vágó Eszter Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 5. hely megyei 2016/2017
Dovák Dorka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely megyei 2016/2017
Galgóczy Gábor Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Berecz Boglár Kamilla Diákolimpia Testnevelés és sport II. helyezés megyei 2016/2017
Bak Ármin Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés megyei 2016/2017
Csorba Mihály Kenguru Matematikaverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Balla Ágnes Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 3. hely megyei 2016/2017
Szilágyi István Attila Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 3. helyezés megyei 2016/2017
Borbély Bence Kristóf Kenguru Matematikaverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Szilágyi István Attila Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Toma Dominik Máté Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 8 megyei 2016/2017
Kozma Réka Megyei Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Bárdos Bors Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Pilz Helga Diákolimpia Testnevelés és sport 3. hely megyei 2016/2017
Rédei Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Vitelki Gergő nyelvÉSZ Anyanyelvi Verseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Gyurkó Lili Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017

Oldalak