Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintjecsökkenő sorrend Tanév
Ortó Réka Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Nagy Máté László Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Mezei András Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Tóbis Anita Orsolya Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely megyei 2016/2017
Oláh Benedek Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Kababik Bianka Diákolimpia Testnevelés és sport II. helyezés megyei 2016/2017
Farkas Olivér Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés megyei 2016/2017
Koleszár Domonkos Kenguru Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Bányai Kristóf Kenguru Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Baranyai Lili Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 3. hely megyei 2016/2017
Tóth Tamás Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 3. helyezés megyei 2016/2017
Tamás Gergő Kenguru Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Szilágyi István Attila Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Pecsét Bálint Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 7 megyei 2016/2017
Farkas Balázs András Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Lupkovics Lilla Megyei Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Czinege Ernő Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Pilz Helga Diákolimpia Testnevelés és sport 3. hely megyei 2016/2017
Koleszár Domonkos Varga Tamás Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Lupkovics Lilla nyelvÉSZ Anyanyelvi Verseny Magyar nyelv 4. hely megyei 2016/2017
Sárközy Kinga Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Csiszár Levente Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Bazsányi Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Berecz Boglár Kamilla Diákolimpia Testnevelés és sport 3. hely megyei 2016/2017
Plósz István Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Bakos Júlia Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely megyei 2016/2017
Rokonay Szonja Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Kovács Luca Diákolimpia Testnevelés és sport II. helyezés megyei 2016/2017
Kocsis Botond Benedek Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés megyei 2016/2017
Katona Éva Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 3. hely megyei 2016/2017

Oldalak