Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintjecsökkenő sorrend Tanév
Halász Viktória Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Tóth Balázs Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 6. hely megyei 2016/2017
Katona Judit Arany János Szavalóverseny Irodalom 1. hely megyei 2016/2017
Molnár Ábel Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Szinay Csaba Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Sikora Dávid Ádám Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Szabó Ábel Örs Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Szabó Ábel Örs Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Szobonya Erik Diákolimpia Testnevelés és sport 4. helyezés megyei 2016/2017
Skornyák Virág Diákolimpia Testnevelés és sport 3. hely megyei 2016/2017
Pribelszky Bence Varga Tamás Matematikaverseny Matematika 6 megyei 2016/2017
Csorba Mihály Kenguru Matematikaverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Szabó Zsombor Attila Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Biczó Ádám György Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Kurucz Kitti Megyei Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Koleszár Domonkos Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny Kémia 2.hely megyei 2016/2017
Kostyó Patrícia Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Tóth Balázs Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 4. hely megyei 2016/2017
Vitelki Gergő nyelvÉSZ Anyanyelvi Verseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Szabó Ábel Örs Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Tetzl Szilárd Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Süveges Huba Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Szabó Ábel Örs Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Nagy Benjámin Ákos Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Korbély Kristóf Diákolimpia Testnevelés és sport 4. helyezés megyei 2016/2017
Juhász Máté Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Ambrus Zsombor Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 2. hely megyei 2016/2017
Papp Marcell Miklós Varga Tamás Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Bachmann Laura Adrienne Kenguru Matematikaverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Koleszár Domonkos Kenguru Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017

Oldalak