Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintjecsökkenő sorrend Tanév
Espán Gergely Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 4. hely megyei 2016/2017
Gombos Nóra Lili Diákolimpia Testnevelés és sport 3. hely megyei 2016/2017
Kozma Réka Megyei Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Demján Csongor Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Bányai Kristóf Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny Kémia 4.hely megyei 2016/2017
Kolcza Panna Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Szinay Csaba Attila Diákolimpia Testnevelés és sport 4. hely megyei 2016/2017
Lupkovics Lilla nyelvÉSZ Anyanyelvi Verseny Magyar nyelv 4. hely megyei 2016/2017
Tetzl Szilárd Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Szobonya Erik Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Guzi Blanka Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Berecz Boglár Kamilla Diákolimpia Testnevelés és sport II. helyezés megyei 2016/2017
Guzi Blanka Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Süveges Huba Diákolimpia Testnevelés és sport 4. helyezés megyei 2016/2017
Tondora Nikolett Diákolimpia Testnevelés és sport 3. hely megyei 2016/2017
Bazsányi Péter Varga Tamás Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Balla Bence Máté Kenguru Matematikaverseny Matematika 6 megyei 2016/2017
Bányai Kristóf Kenguru Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Havasi Marcell Milán Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 4. hely megyei 2016/2017
Kárpáti Zalán Tamás Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Lupkovics Lilla Megyei Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Sallai Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Babcsán Gergely Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 7 megyei 2016/2017
Halona Csilla Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Orosz Balázs Diákolimpia Testnevelés és sport 4. hely megyei 2016/2017
Imri Hanna Lili nyelvÉSZ Anyanyelvi Verseny Magyar nyelv 7. hely megyei 2016/2017
Tóth Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Madarász Zsuzsa Hancsók Kálmán Matematikaverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Guzi Blanka Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Kababik Bianka Diákolimpia Testnevelés és sport II. helyezés megyei 2016/2017

Oldalak