Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintjecsökkenő sorrend Tanév
Bartus Ildikó Kenguru Matematikaverseny Matematika 6 megyei 2016/2017
Tetzl Szilárd Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Espán Gergely Megyei Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Várnai Csenge Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Lackner Rolf Ákos Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Juhász Máté Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Papp Marcell Miklós Varga Tamás Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Pozsa Panna Megyei Rajzverseny Rajz 1. hely megyei 2016/2017
Farkas Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 6.hely megyei 2016/2017
Kocsák Péter Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Gombos Nóra Lili Diákolimpia Testnevelés és sport 3. hely megyei 2016/2017
Szecskás János Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Bányai Kristóf Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny Kémia 4.hely megyei 2016/2017
Rokonay Szonja Kenguru Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Bárdos Gergő Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 5. hely megyei 2016/2017
Tamás Bence Benedek Kenguru Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Tetzl Szilárd Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Tóth Balázs Márton Megyei Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Pellei Dóra Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Lovas Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Tondora Nikolett Diákolimpia Testnevelés és sport 3. hely megyei 2016/2017
Bazsányi Péter Varga Tamás Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Bertóti Laura Megyei Rajzverseny Rajz 3. hely megyei 2016/2017
Lakatos Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 6.hely megyei 2016/2017
Lestár Marcell Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Kárpáti Zalán Tamás Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Toma Dominik Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Vámos Marcell Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Babcsán Gergely Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 7 megyei 2016/2017
Káli-Nagy Lili Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 5. hely megyei 2016/2017

Oldalak