Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintjecsökkenő sorrend Tanév
Guzi Blanka Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Fülöp Botond Diákolimpia Testnevelés és sport 4. helyezés megyei 2016/2017
Kurucz Kitti Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Takács András Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 2. hely megyei 2016/2017
Rokonay Szonja Varga Tamás Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Borbély Bence Kristóf Kenguru Matematikaverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Trescsó Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Karsza Ábel Boldizsár Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 4. hely megyei 2016/2017
Kolláth Gergely Sándor Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Imri Hanna Lili Megyei Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Simon Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Kalmár Dalma Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Tóth Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport 4. hely megyei 2016/2017
Tóth Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport 4. hely megyei 2016/2017
Nagy Dániel Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Tóth Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Szathmári Gergely Márton Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Sárközy Kinga Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Kovács Luca Diákolimpia Testnevelés és sport II. helyezés megyei 2016/2017
Bak Ármin Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés megyei 2016/2017
Vörösházi Jázmin Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Madarász Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 4. helyezés megyei 2016/2017
Tóth Fanni Boglárka Diákolimpia Testnevelés és sport 3. hely megyei 2016/2017
Kozaróczy Csaba Varga Tamás Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Tamás Gergő Kenguru Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Monostori Anna Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 4. hely megyei 2016/2017
Jáborszki Luca Diákolimpia Testnevelés és sport 3. hely megyei 2016/2017
Havasi Marcell Milán Megyei Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Solymosi Máté Patrik Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Tóth Klára Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017

Oldalak