Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintjecsökkenő sorrend Tanév
Bárdos Bors Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Rokonay Szonja Hancsók Kálmán Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Pozsa Panna Megyei Rajzverseny Rajz 1. hely megyei 2016/2017
Nagy Máté László Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Túrmezei Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Gyurkó Lili Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Vörösházi Jázmin Diákolimpia Testnevelés és sport II. helyezés megyei 2016/2017
Farkas Olivér Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés megyei 2016/2017
Kovács Luca Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Rem Soma Diákolimpia Testnevelés és sport 4. helyezés megyei 2016/2017
Vörösházi Jázmin Diákolimpia Testnevelés és sport 3. hely megyei 2016/2017
Kornidesz Máté Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 2. hely megyei 2016/2017
Oláh Benedek Varga Tamás Matematikaverseny Matematika 7 megyei 2016/2017
Papp Marcell Miklós Kenguru Matematikaverseny Matematika 8 megyei 2016/2017
Kasza-Csótai Botond Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Espán Gergely Megyei Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Farkas Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Trescsó Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Czinege Ernő Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Kozaróczy Csaba Hancsók Kálmán Matematikaverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Bertóti Laura Megyei Rajzverseny Rajz 3. hely megyei 2016/2017
Bazsányi Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Túrmezei Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Kovács-Hagyó Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Tóth Márton Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Sárközy Kinga Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Turnyánszki Eszter Curie Kémia Emlékverseny Kémia 5. megyei 2016/2017
Kocsis Botond Benedek Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés megyei 2016/2017
Szolnoki Szabolcs Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Sallai Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 4. helyezés megyei 2016/2017

Oldalak