Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredménycsökkenő sorrend Verseny szintje Tanév
Orosz Balázs Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Bárdos Bors Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Kassay Lilla Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely országos 2016/2017
Kornidesz Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Rédei Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Szinay Csaba Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Balla Emese Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Kozaróczy Csaba Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Molnár Ábel Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Kolcza Panna Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Farkas Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Kostyó Patrícia Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Mezei András Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Konc Gergő Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Kiss Dominik Szaturnusz Nyelviskola Nyelvi Versenye Középiskolásoknak Angol nyelv 1.hely megyei 2016/2017
Bak Ármin Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Kocsák Péter OÁTV Angol nyelv 1.hely megyei 2016/2017
Ambrus Zsombor Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Müller Gábor Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Farkas Orsolya Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Farkas Márton Bálint Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Tóth Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Nánási-Kocsis Gergely Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Szabó Zsombor Attila Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Toma Dominik Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Kozaróczy Csaba Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Espán Gergely Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Rédei Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Bachmann Laura Adrienne Cultura Nostra Országos Történelmi Verseny Történelem 1.helyezés országos 2016/2017
Sárközy Kinga Cultura Nostra Országos Történelmi Verseny Történelem 1.helyezés országos 2016/2017

Oldalak