Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgynövekvő sorrend Eredmény Verseny szintje Tanév
Újhelyi János Ábel OKTV Történelem 6. országos 2016/2017
Újhelyi jános Ábel Cultura Nostra Országos Történelmi Verseny Történelem 1.helyezés országos 2016/2017
Tamás Anett BONUS INTRA Országos Történelmi Verseny Történelem 5.hely országos 2016/2017
Bachmann Laura Adrienne Cultura Nostra Országos Történelmi Verseny Történelem 1.helyezés országos 2016/2017
Halász Szilárd BONUS INTRA Országos Történelmi Verseny Történelem 7.-10.helyezés országos 2016/2017
Sárközy Kinga Cultura Nostra Országos Történelmi Verseny Történelem 1.helyezés országos 2016/2017
Zsolnai Hanna Cultura Nostra Országos Történelmi Verseny Történelem 1.helyezés országos 2016/2017
Duró Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Farkas Balázs Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely regionális 2016/2017
Gyurkó Lili Diákolimpia Testnevelés és sport 14.hely országos 2016/2017
Orosz Keve Viktor Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely országos 2016/2017
Rokonay Szonja Diákolimpia Testnevelés és sport 6.hely országos 2016/2017
Kocsis Botond Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés országos 2016/2017
Szegeczki Hajnalka Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Juhász Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Rem Soma Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Ferencz Bence Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Rokonay Szonja Diákolimpia Testnevelés és sport 3. hely megyei 2016/2017
Duró Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Bacsó Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport Országos elődöntő 6. helyezés országos 2016/2017
Galuska Brigitta Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Demján Csongor Diákolimpia Testnevelés és sport 5 megyei 2016/2017
Molnár Ábel Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Ferencz Bence Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely városi 2016/2017
Lescsinszky Áron Diákolimpia Testnevelés és sport 2. hely megyei 2016/2017
Korbély Kristóf Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Szabó Ábel Örs Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Ambrus Zsombor Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Lovas Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Skornyák Virág Diákolimpia Testnevelés és sport 13. hely országos 2016/2017

Oldalak