Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintjecsökkenő sorrend Tanév
Lakatos Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 3. hely megyei 2016/2017
Pozsa Panna "Szabadság" - '56-os pályázat Rajz különdíj megyei 2016/2017
Barta Dénes Diákolimpia Testnevelés és sport I. helyezés megyei 2016/2017
Csiszár Levente Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Tóth Klára Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Nagy Máté László Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Kárpáti Zalán Tamás Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Madarász Tamás Győző Nagy László Fizikaverseny Fizika 3 megyei 2016/2017
Sallai Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Gyurkó Lili Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Kunsági Soma Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Bársony Panna Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 7 megyei 2016/2017
Farkas Orsolya Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 2. hely megyei 2016/2017
Gyurkó Lili Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Koleszár Domonkos Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Orphanides Lukrécia Olimpiam Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 5. hely megyei 2016/2017
Soltész Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Suhajda Vanda Diákolimpia Testnevelés és sport 3. hely megyei 2016/2017
Csoma Petra Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Cserba Lajos Levente Diákolimpia Testnevelés és sport I. helyezés megyei 2016/2017
Gál Máté Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Bárdos Bors Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Kolláth Gergely Sándor Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Schupler Bendegúz Nagy László Fizikaverseny Fizika 3 megyei 2016/2017
Madarász Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Sárközy Kinga Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Makán Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Nagy Dániel Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Szarka Ivett Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 7 megyei 2016/2017
Espán Márton Kenguru Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017

Oldalak