Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgynövekvő sorrend Eredmény Verseny szintje Tanév
Illés Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Nagy Dániel Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 2. hely országos 2016/2017
Halász Viktória Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely országos 2016/2017
Kornidesz Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely országos 2016/2017
Szinay Csaba Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Duró Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Kárpáti Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Suhajda Vanda Diákolimpia Testnevelés és sport I. helyezés regionális 2016/2017
Magyar Attila Diákolimpia Testnevelés és sport I. helyezés megyei 2016/2017
Molnár Ábel Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Simon Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Molnár Bálint Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Lévay Tamás Ádám Diákolimpia Testnevelés és sport 6.hely megyei 2016/2017
Szecskás János Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Bazsányi Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Gombos Dóra Diákolimpia Testnevelés és sport 2. hely városi 2016/2017
Szinay Csaba Attila Diákolimpia Testnevelés és sport 4. hely megyei 2016/2017
Kárpáti Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely városi 2016/2017
Zsigmond Zsombor Diákolimpia Testnevelés és sport 6.hely országos 2016/2017
Bujtás Anna Melinda Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Nyisalovits Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Bacsó Boglárka Diákolimpia Testnevelés és sport 4. hely városi 2016/2017
Bodnár Emma Diákolimpia Testnevelés és sport 2. helyezés városi 2016/2017
Schupler Bendegúz Diákolimpia Testnevelés és sport 2. hely országos 2016/2017
Kolcza Panna Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely országos 2016/2017
Kozaróczy Csaba Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely országos 2016/2017
Tetzl Szilárd Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Duró Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Bári Zsanna Lili Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Kárpáti Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017

Oldalak