Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredménynövekvő sorrend Verseny szintje Tanév
Kiss Martina Netta Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Vanczák Zsolt Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Vitelki Gergő Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely országos 2016/2017
Lovas Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Kocsák Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely regionális 2016/2017
Ferencz Bence Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely országos 2016/2017
Sallai Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Czinege Ernő Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Sallai Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely regionális 2016/2017
Bak Ármin Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely országos 2016/2017
Molnár Ábel Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Nádkúti Áron Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Farkas Balázs Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely regionális 2016/2017
Farkas Olivér Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely országos 2016/2017
Simon Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Farkas Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Kornidesz Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely regionális 2016/2017
Nagy Zsombor Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Farkas Balázs Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely regionális 2016/2017
Solymosi Máté Patrik Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Cseke Balázs Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely országos 2016/2017
Halasi Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Nagy Virág Boglárka Országos Nyelvhasználói Verseny Angol nyelv 5.hely országos 2016/2017
Szathmári Gergely Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely regionális 2016/2017
Sztermen Gusztáv Szilárd Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely országos 2016/2017
Nyisalovits Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Trescsó Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Orosz Keve Viktor Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely országos 2016/2017
Lackner Rolf Ákos Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Zsigmond Zsombor Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely országos 2016/2017

Oldalak