Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintjecsökkenő sorrend Tanév
Sallai Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Müller Gábor Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Ortó Réka Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Pataki Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Bányai Kristóf Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Farkas Balázs András Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Berecz Panna Viola Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Palencsár Enikő Kenguru Matematikaverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Vitelki Gergő Kenguru Matematikaverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Takács Ákos Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Tóth Anna Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 3. hely megyei 2016/2017
Kocsák Péter OÁTV Angol nyelv 1.hely megyei 2016/2017
Plósz István Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Pilz Helga Diákolimpia Testnevelés és sport 3. hely megyei 2016/2017
Szegeczki Hajnalka Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Csöbönyei Anna Laura Szaturnusz Nyelviskola Nyelvi Versenye Középiskolásoknak Angol nyelv 2.hely megyei 2016/2017
Farkas Orsolya Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Kopcsó Máté Levente Diákolimpia Testnevelés és sport I. helyezés megyei 2016/2017
Müller Gábor Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Csiszár Levente Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Erdélyi Dalma Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Rokonay Szonja Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Farkas Balázs András Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Berecz Panna Viola Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Bokor Bence Kenguru Matematikaverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Emődi Marcell Kenguru Matematikaverseny Matematika 7 megyei 2016/2017
Szabó Ábel Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Orphanides Lukrécia Olimpiam Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 5. hely megyei 2016/2017
Csák Anna Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Rédei Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017

Oldalak