Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintjenövekvő sorrend Tanév
Makán Benedek Francia nyelvű országismereti verseny Francia nyelv 1. városi 2016/2017
Nánási-Kocsis András Márk Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Galgóczy Gábor Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Soltész Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely városi 2016/2017
Koleszár Domonkos Városi Fordítási Verseny Angol nyelv 2. hely városi 2016/2017
Tóth Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 4. hely városi 2016/2017
Hajnal Márk Diákolimpia Testnevelés és sport 2. helyezés városi 2016/2017
Bári Zsanna Lili Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Galuska Brigitta Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Sipos Virág Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 2. helyezés városi 2016/2017
Lescsinszky Áron Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Tóth Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely városi 2016/2017
Karsai János Bence Városi Fordítási Verseny Angol nyelv 3. hely városi 2016/2017
Zentai Zoé Lilla Diákolimpia Testnevelés és sport 4. hely városi 2016/2017
Kabai Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 2. helyezés városi 2016/2017
Illés Antónia Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Pecsét Bálint Diákolimpia Testnevelés és sport 2. helyezés városi 2016/2017
Szabó Ábel Örs Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Ferencz Bence Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely városi 2016/2017
Duró Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Mogyorósi Marcell Diákolimpia Testnevelés és sport 2. helyezés városi 2016/2017
Kovács Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Kondor Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 2. helyezés városi 2016/2017
Bárdos Bors Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Müller Gábor Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely városi 2016/2017
Makán Benedek Francia nyelvű szavalóverseny Francia nyelv 3.hely városi 2016/2017
Galuska Brigitta Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Czeglédi Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Farkas Olivér Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Demján Csongor Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017

Oldalak