Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintjenövekvő sorrend Tanév
Galgóczy Gábor Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Kozaróczy Csaba Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Tóth Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 4. hely városi 2016/2017
Bári Zsanna Lili Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Galuska Brigitta Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Sipos Virág Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés városi 2016/2017
Újhelyi János Ábel Miskolci Egyetem - Szónokverseny Magyar nyelv 6. hely városi 2016/2017
Farkas Olivér Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Lescsinszky Áron Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Kunsági Soma Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Zentai Zoé Lilla Diákolimpia Testnevelés és sport 4. hely városi 2016/2017
Illés Antónia Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Gombos Dóra Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés városi 2016/2017
Szarka Ivett Diákolimpia Testnevelés és sport 2. hely városi 2016/2017
Rédei Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Makán Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Duró Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Kovács Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Pásztor Petra Andrea Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés városi 2016/2017
Kababik Bianka Diákolimpia Testnevelés és sport I. helyezés városi 2016/2017
Makán Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Galuska Brigitta Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Czeglédi Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Üveges Laura Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés városi 2016/2017
Emődi Marcell Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Kárpáti Réka Diákolimpia Testnevelés és sport I. helyezés városi 2016/2017
Kozma Réka Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely városi 2016/2017
Mezei András Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Gombos Dóra Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Korély Kristóf Diákolimpia Testnevelés és sport 1. városi 2016/2017

Oldalak