Kedves volt Hermanos Diákok, kedves Öregdiákok!

Ezúton hívunk meg Benneteket, immár hagyományőrző jelleggel a 2024. június 1-én, a Herman Öregdiák Alapítvány égisze alatt megrendezésre kerülő IV. Hermanos Alumni Találkozóra.

A rendezvény helyszíne: Miskolci Herman Ottó Gimnázium, 3525 Miskolc, Tizeshonvéd 21.
A rendezvény kapunyitása: 2024. 06. 01. 18.00-kor

Az Öregdiák Találkozóra az előjelentkezéseket a 2024. 05. 07-től tudjuk fogadni:

A jelentkezéseket beérkezési sorrendben regisztráljuk, melyet a belépőjegy összegének átutalásával validálunk, és erről visszaigazoló emailt küldünk. Átutaláskor a megjegyzés rovatban, kérjük jelöljétek meg a rendezvényen résztvevő öregdiák nevét, és azt az email címet, amelyen az email-es előjelentkezést megtetted- mindez a beazonosításhoz nélkülözhetetlen.

Átutalásokat a következő bankszámla számon fogadjuk: 11600006-00000000-83202261

A belépőjegy tartalmazza: – a helyszín biztosításának költségeit – vacsorát melyben ásványvizet és csapolt söritalt biztosítunk – Hermanos meglepetés relikviát.

Jelentkezési határidő: 2024. 05. 23.

A férőhelyek száma korlátozott! Kérjük, azonnal mondd vissza jelentkezésedet, ha úgy alakulna, hogy nem tudsz részt venni!

Javasolt öltözék:

Fél-formális esemény lévén, urak részére farmer + ing jelleg javasolt a tetőtől talpig öltöny helyett; a hölgyek részére az előbbi stílusleírásnak megfelelő női változat javasolt.

Amit hozni érdemes:
– süti, melynek körbe kínálása remek beszélgetési alap is lehet,
– felnőtt ital, saját fogyasztásra, esetleg kínálásra
– jókedv, régi sztorik
– egy darab Hermanos időkből származó fénykép, melyen láthatóan megjelölöd a képkészítés évét (A képet nem biztos, hogy vissza fogjuk tudni adni)
– bármilyen Hermanos relikvia, jelöld meg miért tartod azt a tárgyat fontosnak, írd rá a nevedet is és a végzés évét

Várunk nagy szeretettel június 1-én.
Legyen a IV. Hermanos Alumni Találkozó a Hermanos összetartozás jelképes eseménye ismét!

Veled együtt vagyunk: MI.

Üdvözlettel:
Alumni Koponyák