Kedves Felvételiző, kedves Szülő!

Az alábbi beosztás tartalmazza a szóbeli vizsga időbeosztását 2024. március 8-ára.

KICSIK szóbeli felvételi beosztás 2024

Annak érdekében, hogy a szóbeli vizsga szakmailag értékes legyen magyarból és matematikából is meghallgatjuk a jelentkezőket. Ennek megfelelően mindenkinél két időpont szerepel. Amelyik tantárgynál a korábbi időpont van, azzal kezd a tanuló.

A magyar szóbelire a főépület II. emeletén, az A 3-as teremben, a matematika szóbelire a B épületben, a díszteremben lesz a gyülekezés.

A táblázatban szereplő időpontok előtt 10 perccel célszerű megérkezni a gyülekező helyre. Kérjük a felvételizőket, hogy személyi igazolványt vagy diákigazolványt és tollat hozzanak magukkal!

A kb. 20 perces felkészülés után megy a vizsgázó a bizottsághoz.

A szülő meghallgathatja a feleletet, ha gyermekével ebben egyeznek meg. Ebben az esetben a felkészülési terem közelében kell tartózkodnia a tanuló behívását követően 20 perc múlva, és csatlakoznia kell gyermekéhez. A felkészülési lapok utólagos megtekintésére nincs lehetőség, mert a szóban elhangzottak határozzák meg a felelet értékét.

Nyugodt és eredményes vizsgát kívánunk mindenkinek!
Iskolavezetés

Categories: Tájékoztató