Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintjecsökkenő sorrend Tanév
Kiss Anna Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 6 megyei 2016/2017
Sallai Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Süveges Huba Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Demján Csongor Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Tóth Gergő Kenguru Matematikaverseny Matematika 6 megyei 2016/2017
Molitorisz Anna Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 4. hely megyei 2016/2017
Kiss Dániel Bendegúz Megyei Matematikaverseny Matematika 5. hely megyei 2016/2017
Morvai Gergő Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Espán Gergely Kenguru Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Molitorisz Anna Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Sárközy Kinga Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely megyei 2016/2017
Konc Gergő Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Müller Gábor Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Csoma Petra Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Bachmann Laura Adrienne Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 8 megyei 2016/2017
Simon Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Nagy Dániel Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Fülöp Botond Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Kiss Dávid Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Szegeczki Imre Nagy László Fizikaverseny Fizika 3 megyei 2016/2017
Pilz Helga Diákolimpia Testnevelés és sport 3. hely megyei 2016/2017
Suhajda Vanda Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Kozma Réka Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Nánási-Kocsis Gergely Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny Kémia 7. megyei 2016/2017
Oláh Benedek Kenguru Matematikaverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Ortó Réka Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Kiss Martina Netta Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Müller Gábor Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Bányai Kristóf Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Nagy Bence Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 10 megyei 2016/2017

Oldalak