Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintjecsökkenő sorrend Tanév
Schupler Bendegúz Nagy László Fizikaverseny Fizika 3 megyei 2016/2017
Pataki Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Farkas Orsolya Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Lakatos Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Espán Márton Kenguru Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Kovács Benedek Kenguru Matematikaverseny Matematika I megyei 2016/2017
Süveges Huba Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Baranyai Lili Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 3. hely megyei 2016/2017
Makán Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Kiss Dániel Bendegúz Megyei Matematikaverseny Matematika 5. hely megyei 2016/2017
Morvai Gergő Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Dédesi Mátyás Benedek Diákolimpia Testnevelés és sport I. helyezés megyei 2016/2017
Konc Gergő Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Molitorisz Anna Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Guzi Blanka Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Csoma Petra Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Nagy Benjámin Ákos Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Gyurkó Lili Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Rem Soma Kenguru Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Lupkovics Lilla Kenguru Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Rédei Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Fülöp Botond Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Katona Éva Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 3. hely megyei 2016/2017
Mezei András Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Pilz Helga Diákolimpia Testnevelés és sport 3. hely megyei 2016/2017
Suhajda Vanda Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Kiss Dominik Szaturnusz Nyelviskola Nyelvi Versenye Középiskolásoknak Angol nyelv 1.hely megyei 2016/2017
Kozma Réka Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Nánási-Kocsis Gergely Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny Kémia 7. megyei 2016/2017
Göbler Balázs Benedek Diákolimpia Testnevelés és sport I. helyezés megyei 2016/2017

Oldalak