Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredménycsökkenő sorrend Verseny szintje Tanév
Kurucz Kitti Dürer Matematikaverseny Matematika 1 országos 2016/2017
Kolláth Gergely Sándor Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Rokonay Szonja Varga Tamás Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Espán Gergely Kenguru Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Lupkovics Lilla Dürer Matematikaverseny Matematika 1 országos 2016/2017
Havasi Marcell Milán Megyei Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Espán Márton Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 1 regionális 2016/2017
Huszár Dóra Kenguru Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Biczó Ádám György Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Kurucz Kitti Megyei Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Kozaróczy Csaba Kecske Kupa Csapatverseny Matematika 1 országos 2016/2017
Espán Gergely Dürer Matematikaverseny Matematika 1 országos 2016/2017
Kasza-Csótai Botond Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Katona Áron Kenguru Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Kalmár Péter Kenguru Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Koleszár Domonkos Kenguru Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Galgóczy Gábor Kecske Kupa Csapatverseny Matematika 1 országos 2016/2017
Havasi Marcell Milán Dürer Matematikaverseny Matematika 1 országos 2016/2017
Espán Gergely Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Szecskás János Kecske Kupa Csapatverseny Matematika 1 országos 2016/2017
Koleszár Domonkos Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Kurucz Kitti Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Kárpáti Zalán Tamás Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Oláh Benedek Kecske Kupa Csapatverseny Matematika 1 országos 2016/2017
Koleszár Domonkos Varga Tamás Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Kovács Benedek Kenguru Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Makán Benedek Francia nyelvű országismereti verseny Francia nyelv 1. városi 2016/2017
Ambrus Zsombor Diákolimpia Testnevelés és sport 1. városi 2016/2017
Békési Panka Francia nyelvű országismereti verseny Francia nyelv 1. városi 2016/2017
Ambrus Zsombor Diákolimpia Testnevelés és sport 1. városi 2016/2017

Oldalak