Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredménycsökkenő sorrend Verseny szintje Tanév
Vincze Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Szabados Kornél ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Kupai Virág Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Fodor Sarolta Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Vitelki Gergő Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Lescsinszky Áron Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Katona Judit Arany János Szavalóverseny Irodalom 1. hely megyei 2016/2017
Kovács Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Tóbis Anita Orsolya Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely megyei 2016/2017
Szabó Klaudia ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Szegeczki Hajnalka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Simai Anna Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely országos 2016/2017
Czehelszki Lilla ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Pozsa Panna Megyei Rajzverseny Rajz 1. hely megyei 2016/2017
Vágó Eszter Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Koleszár Domonkos Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Illés Antónia Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Mészáros Anna Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Máji Tamás ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Vágó Eszter Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Sógor Luca Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Vitelki Gergő nyelvÉSZ Anyanyelvi Verseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Czeglédi Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Bakos Júlia Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely megyei 2016/2017
Kiss Dalma ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Lakatos Liza Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Csöbönyei Anna Laura Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely országos 2016/2017
Szemler Ábel ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Lupkovics Lilla Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Erdős Gábor Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017

Oldalak