Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredménycsökkenő sorrend Verseny szintje Tanév
Lovas Katinka ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Imri Hanna Lili Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Sziklai Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Ábrahám Péter ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Kárpáti Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Dovák Dorka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely megyei 2016/2017
Csema Ákos Ernő ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Kiss Natasa Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Vincze Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Domonkos Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Vágó Eszter Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Szathmári Gergely Márton Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Bujtás Anna Melinda Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Vámos Marcell Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Kocsis Botond Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés országos 2016/2017
Korbély Kristóf Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Sipos Virág Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Szabó Ábel Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Sztermen Gusztáv Szilárd Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Fülöp Fanni Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Farkas Olivér Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Vozár Vajk Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Szobonya Erik Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Farkas Olivér Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Rem Soma Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Kocsis Botond Benedek Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Pogácsás Panna Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Cserjési Patrik Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Söllei Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Kocsis Botond Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017

Oldalak