Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredménycsökkenő sorrend Verseny szintje Tanév
Kocsis Botond Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés országos 2016/2017
Korbély Kristóf Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Sipos Virág Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Szabó Ábel Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Sztermen Gusztáv Szilárd Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Fülöp Fanni Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Farkas Olivér Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Vozár Vajk Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Szobonya Erik Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Farkas Olivér Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Rem Soma Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Kocsis Botond Benedek Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Pogácsás Panna Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Cserjési Patrik Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Söllei Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Deák Nóra ENIBE Spanyol nyelv 1. helyezett országos 2016/2017
Laki Gerda Dorottya ENIBE Spanyol nyelv 1. helyezett országos 2016/2017
Molnár Bence ENIBE Spanyol nyelv 1. helyezett országos 2016/2017
Szabados Kornél ENIBE Spanyol nyelv 1. helyezett országos 2016/2017
Lovas Katinka ENIBE Spanyol nyelv 1. helyezett országos 2016/2017
Molnár Bence ENIBE Spanyol nyelv 1. helyezett országos 2016/2017
Szabados Kornél ENIBE Spanyol nyelv 1. helyezett országos 2016/2017
Csema Ákos ernő ENIBE Spanyol nyelv 1. helyezett országos 2016/2017
Máji Tamás ENIBE Spanyol nyelv 1. helyezett országos 2016/2017
Ökrös Réka ENIBE Spanyol nyelv 1. helyezett országos 2016/2017
Czehelszki Lilla ENIBE Spanyol nyelv 1. helyezett országos 2016/2017
Szakács zsombor ENIBE Spanyol nyelv 1. helyezett országos 2016/2017
Orosz Balázs Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Csoma Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Kornidesz Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017

Oldalak