Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredménycsökkenő sorrend Verseny szintje Tanév
Farkas Olivér Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Toma Dominik Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Nagy Stella Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Halona Csilla Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Lakatos Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Espán Gergely Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Vanczák Zsolt Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Müller Gábor Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Bárdos Bors Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Maginecz Adél Városi Fordítási Verseny Angol nyelv 1.hely városi 2016/2017
Ádám Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Szabó Ábel Örs Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Rédei Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Nagy Máté László Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Farkas Márton Bálint Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Szabó Ábel Örs Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Kárpáti Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Makán Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Túrmezei Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Lackner Rolf Ákos Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Nánási-Kocsis András Márk Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Soltész Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Lakatos Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Trescsó Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Ferencz Bence Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Simon Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Makán Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Túrmezei Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Cseke Balázs Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Kmecz Ádám Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017

Oldalak