Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredménycsökkenő sorrend Verseny szintje Tanév
Kolcza Panna Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Farkas Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Kostyó Patrícia Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Mezei András Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Konc Gergő Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Kiss Dominik Szaturnusz Nyelviskola Nyelvi Versenye Középiskolásoknak Angol nyelv 1.hely megyei 2016/2017
Bak Ármin Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Ambrus Zsombor Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Farkas Orsolya Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Farkas Márton Bálint Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Tóth Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Nánási-Kocsis Gergely Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Müller Gábor Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Toma Dominik Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Szabó Zsombor Attila Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Espán Gergely Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Rédei Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Kozaróczy Csaba Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Tetzl Szilárd Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Duró Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Szecskás János Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Molnár Ábel Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Vanczák Zsolt Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Halona Csilla Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Szinay Csaba Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Farkas Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Kolcza Panna Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Emődi Marcell Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Sárközy Kinga Cultura Nostra Országos Történelmi Verseny Történelem 1.helyezés országos 2016/2017
Zsolnai Hanna Cultura Nostra Országos Történelmi Verseny Történelem 1.helyezés országos 2016/2017

Oldalak