Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredménycsökkenő sorrend Verseny szintje Tanév
Farkas Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Molnár Ábel Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Tóbis anita Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Nagy Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Szabó Ábel Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Simon Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Nyisalovits Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Vanczák Zsolt Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Szabó Ábel Örs Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Nagy Máté László Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Nagy Dániel Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Lackner Rolf Ákos Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Demján Csongor Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Rem Soma Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Demján Csongor Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Dovák Dorka Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Nyisalovits Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Nagy Bence Kockakobak Matematikaverseny Matematika 12 országos 2016/2017
Várnai Csenge Diákolimpia Testnevelés és sport 12.hely országos 2016/2017
Dezsőfi Míra Diákolimpia Testnevelés és sport 12.hely országos 2016/2017
Kátay Tamara Zoé Diákolimpia Testnevelés és sport 12.hely országos 2016/2017
Kozma Réka Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 12.hely országos 2016/2017
Farkas Orsolya Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 12.hely országos 2016/2017
Rokonay Szonja Diákolimpia Testnevelés és sport 13. hely országos 2016/2017
Dovák Dorka Diákolimpia Testnevelés és sport 13. hely országos 2016/2017
Kiss Viktória Diákolimpia Testnevelés és sport 13. hely országos 2016/2017
Gombos Nóra Diákolimpia Testnevelés és sport 13. hely országos 2016/2017
Skornyák Virág Diákolimpia Testnevelés és sport 13. hely országos 2016/2017
Lakatos Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 13.hely országos 2016/2017
Skornyák Virág Diákolimpia Testnevelés és sport 13.hely országos 2016/2017

Oldalak