Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredménycsökkenő sorrend Verseny szintje Tanév
Kiss Viktória Diákolimpia Testnevelés és sport 13.hely országos 2016/2017
Jáborszki Luca Diákolimpia Testnevelés és sport 13.hely országos 2016/2017
Gombos Nóra Diákolimpia Testnevelés és sport 13.hely országos 2016/2017
Rokonay Szonja Diákolimpia Testnevelés és sport 13.hely országos 2016/2017
Vitelki Gergő Kockakobak Matematikaverseny Matematika 14 országos 2016/2017
Dovák Dorka Diákolimpia Testnevelés és sport 14.hely országos 2016/2017
Bakos Júlia Diákolimpia Testnevelés és sport 14.hely országos 2016/2017
Guzi Blanka Diákolimpia Testnevelés és sport 14.hely országos 2016/2017
Vanczák Adél Diákolimpia Testnevelés és sport 14.hely országos 2016/2017
Gyurkó Lili Diákolimpia Testnevelés és sport 14.hely országos 2016/2017
Berecz Panna Viola Diákolimpia Testnevelés és sport 14.hely országos 2016/2017
Papp Marcell Miklós Kockakobak Matematikaverseny Matematika 15 országos 2016/2017
Kurucz Kitti Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 15. hely országos 2016/2017
Dezsőfi Míra Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 15. hely országos 2016/2017
Maginecz Adél Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 15. hely országos 2016/2017
Karsai János Bence OÁTV Angol nyelv 15.hely országos 2016/2017
Rokonay Szonja Kenguru Matematikaverseny Matematika 16 országos 2016/2017
Rokonay Szonja Varga Tamás Matematikaverseny Matematika 17 országos 2016/2017
Kurucz Kitti Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 17 országos 2016/2017
Sógor Luca Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 17. hely országos 2016/2017
Bódis Vivien Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 17. hely országos 2016/2017
Rokonay Szonja Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 17. hely országos 2016/2017
Nánási-Kocsis Gergely Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 17. hely országos 2016/2017
Lupkovics Lilla Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 19. hely országos 2016/2017
Spisák Dorina Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 19. hely országos 2016/2017
Imri Hanna Lili Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 19. hely országos 2016/2017
Vitelki Gergő Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 19. hely országos 2016/2017
Leleszi Marcell Diákolimpia Testnevelés és sport 19.hely országos 2016/2017
Koleszár Domonkos Megyei Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Rokonay Szonja Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 2 megyei 2016/2017

Oldalak