Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredménycsökkenő sorrend Verseny szintje Tanév
Palencsár Enikő Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely országos 2016/2017
Spisák Dorina Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Kupai Virág Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Bányai Kristóf Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Balázs Anna Sarolta ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Urszin Kincső Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Kababik Bianka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Gyurkó Lili Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely megyei 2016/2017
Lovas Katinka ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Lescsinszky Áron Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Kárpáti Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Ladányi Nóra Csenge Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Korbély Kristóf Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Ábrahám Péter ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Duró Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Valter Vanda Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Szabó Barbara Noémi Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely országos 2016/2017
Csema Ákos Ernő ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Rokonay Szonja Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Imri Hanna Lili Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Vágó Eszter Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Ladányi Nóra Csenge Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Berecz Panna Viola Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely megyei 2016/2017
Szabados Kornél ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Kárpáti Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Duró Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Szathmári Gergely Márton Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Szabó Klaudia ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Bári Zsanna Lili Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Vincze Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017

Oldalak