Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredménycsökkenő sorrend Verseny szintje Tanév
Kozaróczy Csaba Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Espán Gergely Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Molnár Ábel Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Tetzl Szilárd Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Duró Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Szecskás János Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Kolcza Panna Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Emődi Marcell Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Vanczák Zsolt Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Halona Csilla Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Szinay Csaba Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Farkas Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Szabó Ábel Örs Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Plósz István Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Nagy Máté László Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Bazsányi Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Ákom Károly Áron Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Kozma Réka Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Kocsis Botond Benedek Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Lackner Rolf Ákos Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Orosz Keve Viktor Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Orosz Balázs Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Csoma Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Kornidesz Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Soltész Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Demján Csongor Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Nagy Benjámin Ákos Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Kunsági Soma Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Csöbönyei Anna Laura Langwest Országos Tehetségkutató Verseny Angol nyelv 1.hely országos 2016/2017
Toma Dominik Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017

Oldalak