Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredménycsökkenő sorrend Verseny szintje Tanév
Sárközy Kinga Cultura Nostra Országos Történelmi Verseny Történelem 1.helyezés országos 2016/2017
Zsolnai Hanna Cultura Nostra Országos Történelmi Verseny Történelem 1.helyezés országos 2016/2017
Nagy Bence Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 10 megyei 2016/2017
Szentesi Attila OKTV Német nyelv 10. országos 2016/2017
Farkas Balázs András Diákolimpia Testnevelés és sport 10. hely megyei 2016/2017
Erdős Gábor Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 10. hely országos 2016/2017
Cseke Balázs Diákolimpia Testnevelés és sport 10. hely országos 2016/2017
Bányai Kristóf Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 10. hely országos 2016/2017
Szathmári Gergely Márton Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 10. hely országos 2016/2017
Koleszár Domonkos Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 10. hely országos 2016/2017
Szentesi Attila OKTV Német nyelv 10. helyezett országos 2016/2017
Tóth Balázs Márton Kockakobak Matematikaverseny Matematika 11 országos 2016/2017
Kovács Gellért Gábor OKTV Biológia 11. országos 2016/2017
Kiss Dániel Bendegúz Kalmár László Matematikaverseny Matematika 11. hely megyei 2016/2017
Demján Csongor Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Dovák Dorka Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Nyisalovits Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Trescsó Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Simon Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Nagy Dániel Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Kiss Dávid Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Simon Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Kornidesz Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Bárdos Bors Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Rem Soma Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Lovas Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Demján Csongor Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Lovas Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Szabó Zsombor Attila Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Rédei Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017

Oldalak