Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgycsökkenő sorrend Eredmény Verseny szintje Tanév
Csöbönyei Anna Laura Langwest Országos Tehetségkutató Verseny Angol nyelv 1.hely országos 2016/2017
Nagy Valentin Langwest Országos Tehetségkutató Verseny Angol nyelv 6.hely országos 2016/2017
Nagy Virág Boglárka Országos Nyelvhasználói Verseny Angol nyelv 5.hely országos 2016/2017
Kiss Dominik Szaturnusz Nyelviskola Nyelvi Versenye Középiskolásoknak Angol nyelv 1.hely megyei 2016/2017
Csöbönyei Anna Laura Szaturnusz Nyelviskola Nyelvi Versenye Középiskolásoknak Angol nyelv 2.hely megyei 2016/2017
Maginecz Adél Városi Fordítási Verseny Angol nyelv 1.hely városi 2016/2017
Koleszár Domonkos Városi Fordítási Verseny Angol nyelv 2. hely városi 2016/2017
Karsai János Bence Városi Fordítási Verseny Angol nyelv 3. hely városi 2016/2017
Szajkó Szilárd OKTV Angol nyelv 5. hely országos 2016/2017
Nagy Dániel OKTV Angol nyelv 30. hely országos 2016/2017
Karsai János Bence OÁTV Angol nyelv 15.hely országos 2016/2017
Kocsák Péter OÁTV Angol nyelv 1.hely megyei 2016/2017
Kovács Gellért Gábor OKTV Biológia 11. országos 2016/2017
Koleszár Domonkos Öveges József Fizikaverseny Fizika 2. forduló országos 2016/2017
Papp Marcell Miklós Öveges József Fizikaverseny Fizika 2. forduló országos 2016/2017
Rokonay Szonja Öveges József Fizikaverseny Fizika 2. forduló országos 2016/2017
Bányai Kristóf Öveges József Fizikaverseny Fizika 2. forduló országos 2016/2017
Szathmári Gergely Márton Öveges József Fizikaverseny Fizika 2. forduló országos 2016/2017
Kornidesz Máté Öveges József Fizikaverseny Fizika 2. forduló országos 2016/2017
Erdős Gábor Öveges József Fizikaverseny Fizika 2. forduló országos 2016/2017
Katona Áron Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny Fizika 2. forduló országos 2016/2017
Rem Soma Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny Fizika 2. forduló országos 2016/2017
Bányai Kristóf Hatvani István Fizikaverseny Fizika 2. hely országos 2016/2017
Espán Márton Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny Fizika 2. forduló országos 2016/2017
Majerusz Ádám Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny Fizika 2. forduló országos 2016/2017
Szabó Barbara Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny Fizika 2. forduló országos 2016/2017
Szegeczki Imre Nagy László Fizikaverseny Fizika 3 megyei 2016/2017
Mihály Bence Nagy László Fizikaverseny Fizika 3 megyei 2016/2017
Lakatos Levente Nagy László Fizikaverseny Fizika 3 megyei 2016/2017
Pólik Ádám Nagy László Fizikaverseny Fizika 3 megyei 2016/2017

Oldalak